AfyonkarahisarEğitimEtkinlikKültür-Sanat

Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi’nden “Şiir Gecesi”

 

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi tarafından “Şiir Gecesi” düzenlendi.

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları’nda bulunan Safran Termal Otel’deki “Şiir Gecesi”nde öğrenciler çeşitli gösteriler sundu.

Program sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün eğitime yaptığı destekleri her zaman takdirle karşıladıklarını belirterek, desteklerinin devam etmesini diledi. Konuşmanın ardından Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi Müdürü Yasin Filiz tarafından hazırlanan plaket, Emin Karaosman tarafından Başkan Mustafa Çöl’e takdim edildi.

Okul müdürü Yasin Filiz ise Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL’ e Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi’ne yapmış olduğu yardımlardan, göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı