Kültür-SanatManşetTiyatro

“Ziyaretçi” Rusya ve Ukrayna Sahnelerinde

CÜCENOĞLU’NUN “ZİYARETÇİ” OYUNU RUSYA VE UKRAYNA’DA SAHNELENECEK!

Tuncer Cücenoğlu’nun oyunlarından “ZİYARETÇİ” Rusya Ufa’da provaya alındı.

Ufa Salavat Tiyatrosu’nda provaya alınan “Ziyaretçi”yi Rusya Federasyonu’nun en önemli oyuncu ve rejisörlerinden Oleg Hanov yönetiyor.

İlk gösterimi Kasım sonu gibi yapılacak olan oyunun gösterimine Cücenoğlu da katılacak.

Cücenoğlu’nun bu oyunu da Dünya tiyatrolarında hızla yaygınlaşıyor. Azerbaycan Bakü’de sahnelenmekte olan “Ziyaretçi” bugünlerde Ukrayna Lviv’de de provaya alınacak ve Cücenoğlu Aralık ayı sonunda oyununun prömiyerine katılacak.

Cücenoğlu Ziyaretçi’de eğlenceli bir fanteziyle Dünya’da barışı kadınların sağlayabileceğini anlatıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı