Başlangıç / Özel Haber / Zamanı Foto-Takvimlerle Durdurun!

Zamanı Foto-Takvimlerle Durdurun!

Yeni bir yıl daha yaklaşıyor ve siz sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak ne alacağınıza karar veremediniz mi? Sürekli benzer şeyler alıp vermekten sıkıldınız ve sevdiğiniz insana özel olan farklı bir hediye mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Bu haber sizler için.

Sevgiliniz, eşiniz, anneniz ya da babanız, iş arkadaşınız; kısacası sizin için özel olan ve ona özel bir yılbaşı hediyesi düşündüğünüz herkes için mükemmel bir önerimiz var. Bütün bir yıl boyunca göz önünde olacak, sürekli kullanılacak ve sizin tasarladığınız bir hediye nasıl olurdu? Mükemmel olurdu dediğinizi duyar gibiyiz.

Tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda sizin belirlediğiniz görsel ve yazılarla tasarlanan takvimler bütün bir yıl boyunca sevdiklerinizin masasını süsleyecek. Tasarladığınız takvimin her yaprağında ister ona duyduğunuz aşkı, sevgiyi ifade edin, isterseniz onun hoşuna gideceğini düşündüğünüz şeyleri gösterin ve her baktığında sizi düşünsün.

SevgiliKitabi.com tarafından sunulan bu hizmet sayesinde O’na özel resimlerle ve kendi cümlelerinizle sevdiklerinize mükemmel takvimler tasarlayabilirsiniz. Takvim yapraklarına özel anılarınızı resmedebilir, unutulmaz diyaloglarınızı yerleştirebilirsiniz.

Dilerseniz SevgiliKitabi.com sitesinde sevdiklerinize özel olarak tasarlayabileceğiniz diğer hediyelere de göz atabilirsiniz. Sizin öykünüz, sizin anılarınızdan oluşan, sizi anlatan bir Sevgili Kitabı; en güzel anılarınızın mükemmel ve kalıcı bir hediyeye dönüştüğü bir Foto Kitap; eğlenceyi ve romantizmi bir arada seven ayrılmaz ikililere Sevgili Tişörtleri; istediğiniz gibi düzenleyip kolayca hazırlayabileceğiniz, sevdiğinize tertemiz sayfalardan oluşan bir Anı Defteri size önereceğimiz ürünlerden bazıları.

Kısacası hem farklı, hem O’na özel bir yılbaşı hediyesi olsun istiyorsanız bu hediye tam size göre. Sevdiğinize özel resim ve cümlelerle birlikte zamanı foto-takvimlerle durdurun.

Hakkında: Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

Kontrol Ediliyor

Ünlü eğitmen Gürkan Duran artık bizlerle…

  Tecrübeli gitar eğitmeni Gürkan Duran, gitara merakı olan ve öğrenmek isteyenlere uygun fiyatlara ders …

Bir Cevap Yazın