AfyonkarahisarMagazinManşet

Yasemin & Seyhun çiftine ömür boyu mutluluklar

Kurtuluş Gazetesi’nden Şule Akan hanımın sürmanşetten duyurarak Gusto Stil sayfasında yer verdiği Seyhun Sertan ve eşi Yasemin hanımın evlilik haberi. Magazinde Afyon’un nabzını tutan Şule hanım ve Kurtuluş Gazetesi çalışanlarına çalışmalarında başarılar diliyoruz.

28 Haziran 2015 Pazar 13:00

seyhun-yasemin-dugun

İlimizin sevilen kişiliklerinden Seyhun ve Yasemin Sertan Çifti, geçen günlerde ‘bir ömür boyu mutluluğa evet’ dediler. Seyhun Sertan, Şeker Fabrikası’nda idari şef, aynı zamanda tiyatro yönetmeni ve oyuncu. Yasemin Ekmekçi de Sosyolog-aile danışmanı. Birbirine çok yakışan ve huzuru mutluluğu birbirinde bulan Seyhun Bey ve Yasemin Hanım, gerek fabrikadaki yöneticilerden çalışanlarına kadar tüm sevenlerinin, ailelerinin katılımı ile bir otelde muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. Tabii tiyatrodan da arkadaşları yer alınca, bu sanat dolu kişiliklerle birlikte eğlencenin doruğu yaşandı. Daha sonrasında da Kemer’de güzel bir balayı yaparak dönen güzel çiftimize, şimdi buldukları huzurun, mutluluğun ömür boyu sürmesini dileyelim.●Şule Akan

seyhun-sertan-yasemin-cifti-haber

Kaynak: Kurtuluş Gazetesi
Yasemin & Seyhun Çiftine Ömür Boyu Mutluluklar

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı