AfyonkarahisarEğitimEtkinlik

Uygulamalı girişimcilik kursu için başvurular başladı

 

Afyonkarahisar Belediyesi ile KOSGEB işbirliğinde, 9-17 Mart tarihleri arasında düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Kursunu kaçıranlar için yeni bir fırsat daha doğdu.

Daha çok kişinin ekonomiye katılımını hedefleyen Afyonkarahisar Belediyesi, yine KOSGEB işbirliğinde düzenlenecek 2. Uygulamalı Girişimcilik Kursu için müracaatları kabul etmeye başladı.

İlk kurstan farklı olarak, yaş sınırı olmayan kurs için yapılacak başvurular neticesinde, mülakatları geçen kursiyerlere 30 kişilik gruplar halinde girişimcilik eğitimi verilecek.

Kursa Afyonkarahisar’da ikamet eden vatandaşlarımız sadece kimlikleri ile başvuruda bulunabilecek. Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Etüt Eğitim Birimi’ne (Atatürk Kültür Merkezi Afyon Lisesi yanı) yapılacak müracaatlar, 20 Eylül Salı günü sona erecek.

Kaynak: Afyonkarahisar Belediyesi

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı