AfyonkarahisarEğitimEtkinlikYaşam

Uydukent Market’ten başarılı öğrencilere ödül

 

Uydukent Market, semtteki Mehmet Yağcı İlköğretim Okulu’nda başarı gösteren öğrencileri ödüllendirdi.

Uydukent market işletmecisi Ahmet Yıldız ve Kardeşi Mustafa Yıldız, Uydukent’te bulunan Mehmet Yağcı İlköğretim Okulu’ndaki öğrencileri başarıya teşvik etmek için “Başarınızı Destekliyoruz Projesi” adı altında örnek bir kampanya başlatmışlardı.

2015 – 2016 Eğitim ve Öğretim yılının sona ermesiyle Mehmet Yağcı İlköğretim Okulu’nda başarı gösteren öğrenciler başarı belgesi, plaket ve hediye çekleri ile ödüllendirildi.

Market İşletmecisi Ahmet Yıldız yaptığı açıklamada “2015 – 2016 eğitim öğretim yılı sonu sebebiyle okulumuzda karne ve ödül töreni düzenlenmiştir. Okul 1.si olan 7/B sınıfından Melike Nur Demirel’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Dereceye giren diğer öğrencilerimiz ise şu şekilde;
5. Sınıflar 1.si Bahar GÖKTAŞ
6. Sınıflar 1.si Tuğba YAŞAR
7. Sınıflar 1.si Melike Nur DEMİREL
8. Sınıflar 1.si Yunus Emre YALÇIN
TEOG sınavları 1.miz ise Zeynep Nur YETİŞİR oldu.

Öğrencilerimizi plaket ve başarı belgeleri ödüllendirmiş bulunmaktayız. Ayrıca her kademede ve TEOG da 1. olan öğrencilere Uydukent Market tarafından hediye çekleri verildi. Kendilerine de öğrenciler adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı