Başlangıç / Özel Haber / Ücretsiz DJ hizmeti: DeeJay Atlantis

Ücretsiz DJ hizmeti: DeeJay Atlantis

 

Evinizde, bahçenizde veya havuz başında vereceğiniz bir partide ücretsiz olarak profesyonel bir DJ hizmeti almak istemez misiniz? Cevabınız ‘evet’ mi?

O halde haberimizin devamını okuyun.

DJ (Disk Jockey) kısaca, müzik akışını kontrol eden, parça seçiminde ve parçalar arası geçişlerde uyum sağlamakla görevli kişi anlamına geliyor. Eğlence mekanlarının vazgeçilmezleri arasında ise DJ’ler ilk sırada geliyor.

Başarılı eğlence müzikleri ve aynı zamanda dövüş sporları müzikleri yapan DeeJay Atlantis, tanıtım amaçlı olarak ücretsiz dj hizmeti veriyor. Özellikle İzmir ve yakın çevrelerde House Party, Garden Party, Pool Party gibi eğlencelerinizde kendisine ulaşarak ücretsiz hizmet almanız mümkün.

Ayrıca dj’lik ve prodüksiyon kursu da alabileceğiniz DeeJay Atlantis, bunların haricinde ekipman ve özel stüdyo kiralama hizmetleri de veriyor.

DeeJay Atlantis’e web sitesi www.deejayatlantis.com üzerinden ve sitede belirtilen sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Hakkında: Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

Kontrol Ediliyor

Şaşkınbakkal Sürücü Kursu sınav başarısıyla dikkat çekiyor

  Sürücü kursları gün geçmiyor ki açılıyor ve de sıklıkla kapanmaya devam ediyor. Her sektörde …

Bir Cevap Yazın