AfyonkarahisarEtkinlikKültür-SanatManşetTiyatro

Trabzon DT’nin “Ziyaretçi”si Afyonkarahisar’da

 

Trabzon Devlet Tiyatrosu tarafından hazırlanan “Ziyaretçi” isimli oyun Afyonkarahisar’da sahnelenecek.

Turne programına Afyonkarahisar, Uşak, Sakarya ve Zonguldak illerini alan Trabzon Devlet Tiyatrosu, 10-11 Şubat tarihlerinde Hattat Ahmet Karahisari Kültür Merkezi’nde saat 20:00’da Afyonkarahisarlı sanatseverler için sahne alacak.

Tuncer Cücenoğlu’nun yazdığı ve Uğur Keleş’in yönettiği Ziyaretçi adlı oyunda Trabzon Devlet Tiyatrosu sanatçılarından Banu Manioğlu Duygu Dökgöz Yavuz Topçuoğlu ve mezun sanatçılardan Ahmet Uzuner, Selin Poyraz, Burak Fındıkçı ve Mahir Elvan rol alıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı