AfyonkarahisarEtkinlikKültür-SanatManşetMüzik

Tasavvuf Musikisi Ekibi beğeni topladı

 

Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde kurulan Tasavvuf Musikisi ekibi, ilk kez çıktığı organizasyonda verdiği konserle büyük beğeni topladı.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın şehit aileleri ve gazilerimiz onuruna Korel Termal Otel’de verdiği iftar programında ilk kez konser veren Afyonkarahisar Belediyesi Tasavvuf Musikisi ekibi seslendirdikleri dini formdaki eserlerle kulakların pasını sildi. Ekip, Kur’an- Kerim Tilaveti okuyarak seslendirdikleri ilahilerle ilk konserinden başarıyla çıktı.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Belediyesi Tasavvuf Musikisi ekibini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı