AfyonkarahisarEğitimYaşam

Sülümenli’de halk kütüphanesi açıldı

 

Afyonkarahisar’ın Sülümenli beldesinde Yavuz Selim İlkokulu tarafından beldeye halk kütüphanesi açıldı.

Sülümenli Yavuz Selim İlkokulu idareci ve öğretmenlerinin katkılarıyla beldeye bir kütüphane kazandırıldı. İdareci ve öğretmenler “Okuyan Sülümenli İçin Herkese Her Yerde Kitap” sloganıyla yola çıkarak, beldede kitap okumayı özendirmek, okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak, kütüphanelerin sayısını artırmak amacıyla projenin hayata geçirildiğini aktardı.

Halk Kütüphanesi’nin açılışı için bir tören düzenlenirken, törene Sülümenli Belediye Başkanı İbrahim Eroğul, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fevzi Özdemir, İl Genel Meclis Üyesi Cevdet Keçeci, okul öğretmenleri, öğrenciler ve beldeden çok sayıda vatandaş da katıldı.

Yavuz Selim İlkokulu Müdürü İsa Urhanoğlu törende yaptığı konuşmada, projedeki amaçlarının kültürünü bilen, kendini bilen ve okuyan bir nesil yetiştirmek olduğunu belirtti.

Okul öğrencilerinin gerçekleştirdiği çeşitli etkinlik ve gösterilerin ardından tören sona erdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı