AfyonkarahisarMagazin

Şeker fabrikası muhasebe birimi şeker tadında

Afyonumuzun güzide kurumlarından Şeker Fabrikası, üretkenliği ve kar eden bir devlet kuruluşu olmasının yanı sıra çalışanlarının birlik ve beraberliği ile de göze çarpıyor.

10 Temmuz 2015 Cuma 10:59

afyon-seker-fabrikasi-muhasebe-birimi

Afyonkarahisar’ın güzide kurumlarından Şeker Fabrikası, üretkenliği ve kar eden bir devlet kuruluşu olmasının yanı sıra çalışanlarının birlik ve beraberliği ile de göze çarpıyor.

Düğün, vefat, hastalık, gezi, kutlama gibi acı tatlı her durumu bir aile gibi birlikte yaşayan ve paylaşan mensuplar kimi zaman fabrikaca bir araya gelirken, kimi zaman da kısımlar kendi aralarında etkinlik düzenliyorlar.

Dün de muhasebe birimi personeli ve eşleri düzenledikleri iftar yemeğinde bir araya geldi. Fabrika Müdürü Ali Erdoğmuş ve eşinin de katıldığı yemek samimi bir ortamda gerçekleşirken içilen çaylarla sohbetler uzayıp gitti.

Şeker Fabrikası çalışanlarına şeker tadında nice günler diliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı