Kültür-SanatSinemaSivil Toplum

“Sağlıklı Fikirler” Kısa Film Senaryo Yarışması Sonuçlandı

Yeşilay’ın Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle bu yıl 3’üncüsünü gerçekleştirdiği bağımlılık temalı Sağlıklı Fikirler kısa film senaryo yarışması sonuçlandı. 800 başvurunun yapıldığı yarışmada 53 senaryo ön değerlendirmeden geçerken, 12 senaryo dereceye girdi.

İstanbul Şehir Üniversitesi Rektörü aynı zamanda Yeşilay Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Peyami Çelikcan, Yönetmen ve Yapımcı Derviş Zaim, Doç. Dr. Azize Nilgün Canel, Feza Sınar ve Mehmet Güleryüz’ün jüri üyesi olduğu kısa film yarışmasında dereceye giren yarışmacılar “Sağlıklı Fikirler Kısa Film Senaryo Yarışması Ödül Töreni’nde ödüllerini alacaklar. Ayrıca programda dereceye giren senaryoların çekilen filmleri izlenecek.

Ödül töreni 22 Aralık Cuma akşamı saat 19.00’da Yeşilay Genel Merkezinde düzenlenecek.

Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı