AfyonkarahisarKültür-SanatMagazinManşetSivil ToplumTiyatro

Risus Sanat, “Renkli Gönüller”in konuğu oldu

Risus Sanat, Kanal 3 ekranlarında yayınlanacak olan Renkli Gönüller programının konuğu oldu.

Afyon’un sevilen çifti Avukat Nilgün Seçen ve Doktor Mustafa Seçen’in Kanal 3 ekranlarında birlikte sundukları Renkli Gönüller programının bu haftaki konukları şehrin başarılı tiyatro ekibi Risus Sanat oldu.

Risus Sanat’ın başarılı yönetmeni ve oyuncularının katıldığı programda, programın adına yaraşır şekilde renkli sohbetler yapıldı. Yönetmen Seyhun Sertan ve tiyatro sanatçıları Onur Yalçın, Mehmet Yetere, Faruk Kılınç, Orhan Bayrakçeken ve Aysan Soylu ile tiyatro ve sanat içerikli sohbette tiyatroya nasıl başladıkları, nasıl bir araya geldikleri ve bugüne kadar neler yaptıkları gibi konular konuşuldu.

Kanal 3 yönetimi ve Seçen çiftine teşekkür eden Seyhun Sertan, bir sivil toplum kuruluşu olduklarını ve tamamen gönüllülük esasıyla faaliyette bulunduklarını, imkanları dahilinde bir şeyler yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

Programa Nilgün Seçen, Mustafa Seçen ve oyuncu Mehmet Yetere’nin söylediği şarkılar ve yönetmen Seyhun Sertan’ın okuduğu şiir ayrı bir renk kattı.

İzleyiciler, Kanal 3 ekranında yayınlanacak olan programı daha sonra Kanal 3’ün web sitesinden de diledikleri zaman izleyebilecekler.

kanal-3-renkli-gonuller-mustafa-nilgun-secen-seyhun-sertan

kanal-3-renkli-gonuller-risus-sanat-seyhun-sertan

Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı