AfyonkarahisarKültür-SanatVideoYaşam

Rahatsız mı ettim oğlum

“Kıymetini Bilelim” sloganıyla Anneler Günü için hazırlanmış bir kısa film.

15 Mayıs 2015 Cuma 03:00

anneler-gunu-rahatsiz-mi-ettim-oglum

Anneler yılda bir kez hatırlanmayacak kadar özeldirler.

Batu Medya tarafından Adem Akyol’un yönetmenliğinde “Kıymetini Bilelim” sloganıyla Anneler Günü için hazırlanan kısa filmi sizlere sunuyoruz. İyi seyirler.

Evin telefonu sabaha karşı üçte çalar. Uyku sersemi adam telefonu açar. Telefondaki ses annesine aittir. Telaşlanır, başına bir şey mi gelmişti acaba diye endişelenir. Annesi ”Nasılsın oğlum iyi misin?” diye sorar. Oğlu şaşkın bir ifadeyle ”Anne, hayırdır bir şey mi oldu?” der. Annesi ”Seni özledim, onun için aradım” der. Oğlu da ”Anne sabah da arayabilirdin, ne gerek vardı bu saatte aramana…” deyince annesi; ”Rahatsız mı ettim oğlum?” der. Oğlu ”Evet anne, rahatsız ettin” diyerek cevap verir. Bunun üzerine annesi; ”30 sene önce sen de beni bu saatte rahatsız etmiştin oğlum, doğum günün kutlu olsun” diyerek telefonu kapatır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı