AfyonkarahisarEtkinlikGündemKültür-SanatMüzik

Ölümsüz Şarkıların Efsane Şairi Afyonkarahisar’da

 

Ölümsüz şarkıların efsane şairi Ahmet Selçuk İlkan, Afyonkarahisar Belediyesi ile Şairler ve Yazarlar Derneği’nin işbirliğinde Afyonkarahisar’a geliyor.

Birçok unutulmaz şarkının söz yazarlığını yapan ünlü şair, şiirlerini “Aşkın ve Sevdanın Sesi Özel Orkestrası” ile birlikte seslendirecek.

13 Mayıs Cuma günü saat 19:30’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda ücretsiz olarak düzenlenecek olan konsere tüm Afyonkarahisar halkının davetli olduğu bildirildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı