AfyonkarahisarKültür-SanatManşetTiyatro

Ödüllü Oyun “Hangisi Karısı” Afyon’da Sahnelenecek

Tiyatro Dünyası Oyuncuları’nın “Hangisi Karısı” adlı oyunu Afyonkarahisar’da sahnelenecek. 21 Ekim Cumartesi günü Afyonkarahisarlı tiyatroseverlerle buluşacak olan oyun yılın en iyi komedi oyunu ve yılın en iyi komedi oyuncusu ödüllerinin de sahibi.

Ray Cooney’in yazdığı oyun dünyanın farklı ülkelerinde ve Türkiye’de birçok tiyatro tarafından sahnelendi. Tiyatro Dünyası Oyuncularının sahnelediği oyunun yönetmenliğini Can Törtop yaparken oyunda Berke Hürcan, Ece Gürsel, Celal Belgil, Can Törtop, Ümmühan Kıldiş, Ferhat Balaban ve Can Mutluca rol alıyor.

Hangisi Karısı adlı tiyatro oyunu 21 Ekim Cumartesi 19.00’da Afyon Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Salonunda sahnelenecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı