Başlangıç / Afyonkarahisar / NG Güral’da Muazzez Ersoy ile nostalji rüzgarı esti

NG Güral’da Muazzez Ersoy ile nostalji rüzgarı esti

Yeni yıla NG Güral Afyon Wellness’de girmek isteyenler, Nostalji Kraliçesi Muazzez Ersoy’un o eşsiz yorumuyla seslendirdiği şarkılarla 2016’ya merhaba dediler.

Güral’ın seçkin konuklarıyla samimi diyaloglar kuran Muazzez Ersoy, geçmişte dillerde olan şarkıları söyledi ve tüm salona söylettirdi. NG Güral Afyon Wellness’in konukları, yeni yıla geçmişe özlem duyarak girdi.

Hakkında: Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

Kontrol Ediliyor

23. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri Sahiplerini Buldu…

Türkiye’de tiyatro-sinema dallarında en uzun soluklu ve sadece oyuncu ödülleri veren tek organizasyon olan “Sadri …

Bir Cevap Yazın