AfyonkarahisarEtkinlikGündemKültür-SanatManşetMüzikVideo

Mithat Körler Yine Büyük Beğeni Topladı

Afyonkarahisar’da yaz gecelerinin vazgeçilmez eğlencesi olan Hıdırlık Yaz Akşamları tüm coşkusuyla sürüyor.

Afyonkarahisarlıların büyük ilgi gösterdiği Hıdırlık Yaz Akşamları, birbirinden renkli görüntülere sahne oluyor. Yaz Akşamlarının bu haftaki konuğu sevilen sanatçı Mithat Körler oldu. Afyonkarahisar’a olan sevgisiyle bilinen Mithat Körler, seslendirdiği parçalarla yine büyük beğeni topladı.

ŞAMPİYON AFJET AFYONSPOR MARŞI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Yerel kanaldan canlı yayınlanan programa çok sayıda Afyonkarahisarlı katıldı. Mithat Körler, performansıyla Afyonkarahisarlıların büyük alkışını toplayarak oldukça renkli geçen gecede, verdiği konserle vatandaşların gönlünde taht kurdu. Zaman zaman izleyicilerin arasına giren Mithat Körler, vatandaşlardan gelen istek şarkıları da geri çevirmedi. Mithat Körler, gecede ayrıca Afjet Afyonspor için bestelediği marşı ilk kez sevenleriyle paylaştı. Şampiyon Afyonspor Marşı, izleyiciden tam not alarak büyük beğeni topladı.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı