AfyonkarahisarMagazin

Mehmet Kumartaşlı’ya sürpriz doğum günü

 

Afyonumuzun başarılı işadamlarından Mehmet Kumartaşlı’ya çalışanları doğum günü sürprizi yaptı.

Afyonkarahisar’ın ve ülkemizin yumurta sektöründe başarılı firmalarından Kumartaşlı Gıda’nın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kumartaşlı doğum gününde hoş bir sürprizle karşılaştı. Dostları ve çalışanlarıyla beraber sürpriz bir pasta kesilerek doğum günü kutlandı. Kutlamada Kumartaşlı Gıda’nın kurucusu olan babası İsmail Kumartaşlı da Mehmet Kumartaşlı’yı yalnız bırakmadı.

Kumartaşlı Gıda Genel Müdürü Yasin Erdem’in sosyal medya hesabından paylaştığı bu güzel karelerde, çalışanların birlik ve beraberliği ve samimi ortam ise gözlerden kaçmadı.

Bizler de Risus Medya olarak Mehmet Kumartaşlı’ya mutlu yaşlar diliyor ve Kumartaşlı Gıda çalışanlarına işlerinde kolaylıklar ve nice güzel beraberlikler diliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı