AfyonkarahisarMagazin

Mehmet Ali Birsen’in mangal keyfi

 

Afyonkarahisar İzcilik İl Temsilcisi ve ilimizin başarılı öğretmenlerinden Mehmet Ali Birsen, eğitim için gittiği Almanya’da mangal keyfi yapmayı da ihmal etmedi.

Merkez Endüstri Meslek Lisesi’nde öğretmenlik yapan ve aynı zamanda İzcilik İl Temsilcisi olan Mehmet Ali Birsen, hem öğrencileri hem de yavrukurtları tarafından oldukça sevilen bir eğitim neferi. Geçtiğimiz günlerde Erasmus programıyla bir proje için eğitim amaçlı olarak Almanya’ya giden Birsen, fırsatını bulur bulmaz mangal keyfi yapmayı da ihmal etmedi. 19 Mayıs’ta yurtdışında açtığı Türk Bayrağımız ile gönülleri fetheden Mehmet Ali hoca yurtdışında gezip gördüğü yerleri sosyal medya aracılığıyla paylaşmayı ihmal etmezken mangal keyfi de takipçileri tarafından hayli ilgi gördü ve esprili yorumlara sebep oldu.

Bizler de Risus Medya olarak sevilen hocamıza nice başarılı eğitimler ve keyifli mangallar diliyoruz.

İşte o keyifli kareler:

mehmet_ali_birsen_bayrak

mehmet_ali_birsenin_mangal_keyfi_image3mehmet_ali_birsenin_mangal_keyfi_image4

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı