AfyonkarahisarEtkinlikGündemYaşam

Kros Müsabakaları Ertelendi

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Okullar Arası Kros Yarışmaları hava muhalefeti nedeniyle ertelendi.

Bu yıl 25 Aralık’ta düzenlenecek olan Okullar Arası Kros Yarışmaları hava şartlarının kötü olması sebebiyle 8 Ocak tarihine ertelendi.

Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda;  “Okul Sporları Kros müsabakaları kötü hava şartları nedeniyle ertelendi. 25 Aralık’ta yapılması planlanan Okul Sporları Kros müsabakaları olumsuz hava şartları nedeniyle 08 Ocak’a ertelendi” denildi.

Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı