Başlangıç / Afyonkarahisar / “Kocasını Pişiren Kadın” Afyonkarahisar’a geliyor

“Kocasını Pişiren Kadın” Afyonkarahisar’a geliyor

 

Ankara Devlet Tiyatrosu 3 ve 4 Mayıs 2016 tarihlerinde “Kocasını Pişiren Kadın” adlı oyunla Afyonkarahisar’da olacak.

kocasini_pisiren_kadin_image3Yönetmenliğini Ezgi Yentürk’ün yaptığı ve Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncuları Demet Bölükbaşı, Eda Yılmaz Yener, Dara Tan’ın rol aldığı oyun, 3 Mayıs Salı ve 4 Mayıs Çarşamba günleri saat 20:00’da Uydukent’te bulunan Hattat Ahmet Karahisari Kültür Merkezi’nde sergilenecek.

Kültür Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre üst üste iki gün oynanacak olan oyunun biletleri Gedik Ahmet Paşa İl Halk Kütüphanesi’nden veya oyun günü Kültür Merkezi’nden temin edilebilecek.

Hakkında: Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

Kontrol Ediliyor

Türk Dünyası Çocuk Tiyatrosunda Azerbaycan ve Türkiye Örneği

Bugün bütün dünyada “Çocuk ve Tiyatro” konusu belirsizliklerle doludur ve aydınlatılması gerekmektedir. Türkiye, çocuk tiyatrosuna …

Bir Cevap Yazın