AfyonkarahisarEğitimEtkinlik

“Kitap Okuma ve Bilgi Yarışması”nda ödüller verildi

 

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Bilgi Evleri arasında düzenlenen kitap okuma ve bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencileri tablet bilgisayarla ödüllendirdi.

Kutlu Doğum Haftası nedeniyle geçen Mayıs ayında, Bilgi Evlerinde eğitim gören 350 öğrencinin katılımıyla düzenlenen “Peygamber Efendimizin hayatı” konulu kitap okuma ve bilgi yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerine kavuştu.

Başarılı öğrencileri, eğitmenleri nezaretinde makamında ağırlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, her birini ayrı ayrı tebrik ederek tablet bilgisayarla ödüllendirdi. Peygamber Efendimizin tüm insanlık için bir rehber olduğunu belirten Başkan Burhanettin Çoban, öğrencilerden Efendimizin hayatıyla ilgili öğrendikleri bilgileri unutmamalarını istedi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık ve Bilgi Evleri Koordinatörü Sema Akkaş’ın da katıldığı ödül programında, ödül alan öğrenciler şu isimlerden oluştu: Berat Hakan Karakol, Furkan Gökdemir, Nimetnur Kama, İlker Toklu, Melike Çelik, İlknur Alpargu, Yusuf Yıldız, Nimet Eldem, Şeymagül Kayaevren, Asım Gelişgen ve Hatice Ceylan.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı