AfyonkarahisarGündemManşetYaşam

Karaaslan köyünde 2 erkek çocuğuna cinsel taciz

Afyonkarahisar’ın merkeze bağlı Karaaslan Köyü’nde 59 yaşındaki H.A., iki erkek çocuğuna cinsel taciz iddiasıyla tutuklandı.

Afyonkarahisar’ın merkeze bağlı Karaaslan Köyü’nde 59 yaşındaki H.A., 12 yaşlarındaki iki erkek çocuğuna farklı zamanlarda nitelikli cinsel istismar suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Alınan bilgiye göre olay şöyle gelişti: Mağdur çocuklardan S.A. ve babası Ş.A. çalıştıkları tarladan dönerken traktörle gelen H.A.’yı gördüler. Baba H.A.’dan oğlunu köye bırakmasını istedi. Traktöre binen S.A. isimli 12 yaşındaki çocuğun ifadesine göre 59 yaşındaki H.A. yolda giderken çocuğa cinsel tacizde bulundu. Köye geldiklerinde çocuk yaşananları ailesine anlatınca baba Ş.A. durumu jandarmaya bildirerek şikayetçi oldu. Köye gelen jandarma ekipleri H.A.’yı gözaltına aldı.

Ardından yine aynı köyde yaşayan 12 yaşındaki H.D. isimli çocuğun babası M.D. de jandarmaya giderek H.A.’nın oğluna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla şikayetçi oldu.

Soruşturmayı genişleten jandarma ekipleri, yapılan tahkikat neticesinde H.A.’yı adliyeye sevk etti. Çıkarıldığı mahkemede H.A.’ya “nitelikli cinsel istismar” suçundan 2 defa ayrı ayrı tutuklama kararı verildiği ve Afyonkarahisar E Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildiği öğrenildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı