Başlangıç / Afyonkarahisar / İzmir DT “Evet İstiyorum” ile Afyonkarahisar’da

İzmir DT “Evet İstiyorum” ile Afyonkarahisar’da

 

İzmir Devlet Tiyatrosu “Evet İstiyorum” adlı oyun ile Afyonkarahisar’da sahne alacak.

İspanyol yazar Alfonso Paso’nun yazdığı, yönetmenliğini ise Levent Ulukut’un üstlendiği oyun, Hattat Ahmet Karahisari Kültür Merkezi’nde 22-23 Mart tarihlerinde iki kez sahnelenecek.

izmir_dt_evet_istiyorum_ile_afyonkarahisarda_image3Bilet satış ve iletişim için:

Gedik Ahmet Paşa İl Halk Kütüphanesi
Tel: 0272 2135433

Yer: Hattat A.Karahisari Kültür Merkezi
Tarih: 22-23 Mart Saat:20:00

Hakkında: Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

Kontrol Ediliyor

Türk Dünyası Çocuk Tiyatrosunda Azerbaycan ve Türkiye Örneği

Bugün bütün dünyada “Çocuk ve Tiyatro” konusu belirsizliklerle doludur ve aydınlatılması gerekmektedir. Türkiye, çocuk tiyatrosuna …

Bir Cevap Yazın