Başlangıç / Afyonkarahisar / Hüseyin Özharputlu’ya göz yaşartan sürpriz

Hüseyin Özharputlu’ya göz yaşartan sürpriz

 

Hüseyin Özharputlu’nun oğlu Melikşah, babasına öyle bir sürpriz yaptı ki…

Afyonumuzun başarılı işadamı ve siyasetçilerinden Hüseyin Özharputlu’ya geçtiğimiz günlerde oğlu Melikşah tarafından yapılan bir sürpriz, Harputlu’nun karmaşık duygular yaşamasına vesile oldu.

Akşam evine gelerek salona geçen Hüseyin Özharputlu’yu henüz beş yaşına yeni giren oğlu Melikşah bir sürprizi olduğunu söyleyerek yanına çağırdı. Melikşah, evde bulduğu bir Türk Bayrağını üzerine sermiş yerde uzanıyor ve “Baba bak, ben de şehit oldum!” diyordu. Hüseyin Özharputlu bu durum karşısında duygularını bizzat şöyle dile getirdi:

“Önce yutkundum, gözlerim doldu ve dona kaldım. Sesim çıkmadı, çıkamadı. Annesi dayanamadı, kaldırdı çocuğunu odasına gönderdi. O sıra annesinin gözünden damlayan yaşı gören küçük Melikşah anne üzülme şehitler ölmez dedi. Bu anı hayatım boyunca unutacağımı sanmıyorum. Ülkemizin durumu bu kadar vahim işte. Bu yüzden daha sıkı sarılalım birbirimize… Ne mutlu Türk’üm diyene!”

Küçük Melikşah’ın duygu yüklü sürprizini sosyal medyadan öğrenenler duygularını gizleyemedi. Özharputlu’nun dostları ve takipçileri bir yandan Melikşah’ın bu davranışını takdir ederken, diğer yandan teröre lanet edildi ve ülkenin birliği ve bütünlüğü üzerine mesajlar yazıldı.

Risus Medya olarak biz de Melikşah’a sağlıklı uzun bir ömür ve gelecekte ülkesine milletine hayırlı işler yapan bir evlat olmasını diliyoruz.

İşte Melikşah’ın babasına yaptığı duygu ve anlam yüklü sürpriz:

huseyin_ozharputluya_goz_yasartan_surpriz_image3

Hakkında: Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

Kontrol Ediliyor

Gastro Afyon Festivali Sona Erdi

GASTRO Afyon 1. Turizm ve Lezzet Festivali Gala Gecesi ve Ödül töreniyle dereceye giren şefler …

Bir Cevap Yazın