AfyonkarahisarMagazin

Hatice Gök doğum gününde paylaşmanın önemini vurguladı

 

Afyonumuzun değerli avukat ve siyasetçilerinden Hatice Gök, doğum gününde Fadime Dönmezdemir Akar’ın hoş bir sürpriziyle karşılaştı.

Gün Fm Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Dönmezdemir Akar, bir buket ve kalp şeklinde bir çikolatalı pasta ile Hatice Gök’ün bürosuna giderek doğum gününü kutladı. İkilinin dostlukları ve samimiyeti objektife de yansırken, yüzlerindeki sıcak gülümsemeler ise görenlerin adeta içini ısıttı. Fadime Dönmezdemir Akar’ın eşi ve Afyon Gazeteciler Cemiyeti ikinci Başkanı İsmail Akar da onları bu güzel sürprizde yalnız bırakmayarak mutluluklarını paylaşanlardandı.

Hatice Gök, bu güzel kutlamanın ardından sosyal medya hesabında işte bu sözleri paylaştı:

“Paylaşacak dostlar yoksa; özel günlerin, iyi şeylere sahip olmanın anlamı da yoktur…”

Bizler de Risus Medya olarak sayın Hatice Gök’ün doğum gününü kutluyor, dostlarıyla birlikte paylaşacağı nice güzel yıllar diliyoruz.

İşte o güzel kareler:

hatice_gok_dogum_gununde_image3

hatice_gok_dogum_gununde_image4

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı