AfyonkarahisarMagazin

Hasan Akkaya ve Sürpriz Ziyaretçileri

Afyonkarahisar’ın prodüksiyonda başarılı ismi Hasan Akkaya’nın bugün sürpriz ziyaretçileri vardı.

Birçok kamu kurum ve kuruluşları için tanıtım filmleri, kamu spotları, belgeseller, önde gelen birçok firmaya çektiği reklam filmleri ve Mithat Körler, Nisan gibi sanatçılara çektiği video kliplerle adından söz ettiren başarılı yapımcı ve yönetmen Hasan Akkaya bugün sürpriz ziyaretçilerini ağırladı.

Afyonkarahisar’ın yetiştirdiği başarılı tiyatro ve dizi oyuncusu ve şu günlerde Diriliş Ertuğrul’da Tekfur karakterini canlandıran Ali Çakalgöz, beraberinde eşi Sultan Çakalgöz ve profesyonel koç-eğitmen Eren Gökyer ile birlikte Hasan Akkaya’ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler. Eskiye dayanan bir dostlukları olan Hasan Akkaya ve Ali Çakalgöz hem hasret giderdiler, hem de keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler.

Bu keyifli buluşmayı çektikleri bir fotoğrafla da ölümsüzleştirmeyi ihmal etmeyen dörtlüye işlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı