AfyonkarahisarEtkinlikKültür-SanatManşetMüzik

Halk Eğitim Merkezi’nden Türk Sanat Müziği Konseri

 

Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Türk Sanat Müziği Konseri düzenleyecek.

Öğretim Görevlisi Alper Soybilgen yönetiminde gerçekleşecek olan konserde, Benek Bilge Arslan ve bestekar Murat Demirhan da konuk sanatçı olarak yer alacak.

17 Mayıs 2016 Salı günü saat 20:00’da RAM Salonunda (Eski Halk Eğitim Merkezi) ücretsiz olarak düzenlenecek konsere tüm Afyonkarahisar halkının davetli olduğu bildirildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı