Yaşam

Etek altı sapıklığının cezası yokmuş

 

ABD’de 2013 yılında kadınların etek altı görüntüsünü çekerken yakalanan Branon Lee Gary hakkında verilen 5 yıl gözetim cezası yüksek mahkeme tarafından bozuldu.

GİZLİLİĞİ İHLALDEN 5 YIL GÖZETİM CEZASI ALMIŞTI

Georgia eyaletine bağlı Houston bölgesindeki Publix adlı mağazada kadınların etek altı görüntülerini çekerken yakalanan Gary, gizliliği ihlâlden mahkûm olmuş ve 5 yıl gözetim cezasına çarptırılmıştı.

‘YAPTIĞI SUÇ DEĞİL’ DEDİLER

Geçen hafta Temyiz Mahkemesi, Georgia eyalet yasaları arasında Gary’nin eylemini suç addeden bir yasa bulunmadığı gerekçesiyle mahkûmiyet kararını bozdu.

“ÜZÜCÜ”

İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; Yargıç Elizabeth Branch, “Kapatırken, Gary’nin bu menfur davranışını kriminalize ede bir yasanın bulunmamasının üzücü olduğu belirtmek isteriz” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı