EtkinlikKültür-SanatManşetTiyatro

“Entrikalı Dolap Komedyası” Kuşadası Seyircisiyle Buluşuyor

Kuşadası Belediye Tiyatrosu’nun yeni sezon için hazırladığı ” Entrikalı Dolap Komedyası ” adlı komedi oyunu seyirci ile buluşuyor…

Kuşadası Belediye Tiyatrosu oyuncuları yeni sahneledikleri ve miniklerden yoğun ilgi gören “Küçük Sakar Cadı” isimli çocuk oyununun ardından “Entrikalı Dolap Komedyası” ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı ve yönetmenliğini Nurten Helik’in yaptığı oyunda Kuşadası Belediye Tiyatrosu oyuncuları Filiz Batı, Güven Filiz, Candan Gürlen, Gülüm İren, Hakan Kutay Pekgöz, Şencan Semerci, Sudi Pulathaneli, Yasemin Yalçınkaya, Hakan Konakçı, Dilara Figen Şahin, Gülfem Günaydın, Birkan Demirhan ve Nurettin Sevinç rol alıyor. Oyunun yönetmen yardımcılığını Hakan Kutay Pekgöz, sahne amirliğini Gülfem Günaydın üstlenirken ışık ve ses ise Zafer Til’e ait.

Ücretsiz sahnelenecek olan oyunun biletleri oyundan 2 saat önce sahneden temin edilebilecek.

Tarih : 18 Kasım 2016
Saat : 20.00
Yer : Erkan Yücel Sahnesi

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı