Başlangıç / Afyonkarahisar / Enerji Bir-Sen Dumlupınar Şube Divan Toplantısı Afyon’da Yapıldı

Enerji Bir-Sen Dumlupınar Şube Divan Toplantısı Afyon’da Yapıldı

Kütahya, Eskişehir, Afyon ve Uşak illerindeki TEİAŞ, Eti Maden, TKİ, DSİ, Bilim Sanayi İl Müdürlükleri ve Şeker Fabrikaları’nda çalışan kamu görevlilerini temsil eden yetkili sendika Enerji Bir-Sen, Dumlupınar Şube Yönetim Kurulu divan toplantısını Afyonkarahisar’da gerçekleştirdi.

16 Eylül 2015 Çarşamba 16:23

enerji-bir-sen-dumlupinar-sube-2

Enerji Bir-Sen Dumlupınar Şube Divan Toplantısı Afyon’da yapıldı

Kütahya, Eskişehir, Afyon ve Uşak illerindeki TEİAŞ, Eti Maden, TKİ, DSİ, Bilim Sanayi İl Müdürlükleri ve Şeker Fabrikaları’nda çalışan kamu görevlilerini temsil eden yetkili sendika Enerji Bir-Sen, Dumlupınar Şube Yönetim Kurulu divan toplantısını Afyonkarahisar’da gerçekleştirdi.

2016-2017 3.Dönem Toplu Sözleşme’nin istişare edildiği toplantıda, şubeye bağlı iş yerlerinde çalışanların mali, özlük ve sosyal haklarıyla ilgili yaşanan sorunlar ve bunların çözüme kavuşturulması ile ilgili çalışmalar ele alındı.

enerji-bir-sen-dumlupinar-sube-3Afyonkarahisar İl Temsilciliği’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Dumlupınar Şube Başkanı Mustafa Sağdıç, şube yönetiminden Ramazan Karaçor (Afyon), Turgay Özbay (Uşak), Serkan Can (Kütahya), Zülküf Altınöz (Eskişehir), Erdoğan Gümüşay (Kütahya) ve Faruk Arslan (Eskişehir)’ın yanı sıra Afyonkarahisar İl Temsilciliği’nden İl Başkan Vekili Seyhun Sertan Yücekaş ve il yönetiminden Nurullah Özen ve H.Hüseyin Çilikiz katıldı.

Şube Başkanı Sağdıç; “Verimli bir toplu sözleşme süreci geçirdik. Bu sözleşme ile hem mali hem de sosyal anlamda önemli kazanımlar elde edildi. Bundan sonraki süreçte elde edilen kazanımların sendikamıza bağlı iş yerlerinde tatbiki ve takibi için gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

Afyonkarahisar İl Başkanı Ramazan Karaçor ise; “Divan toplantımıza katılan tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim. Toplu sözleşme kazanımlarının tüm üyelerimize ve kamu çalışanlarına hayırlı olmasını dilerim. Ayrıca memleketimizin üzerindeki terör belasının tez zamanda nihayet bulmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Toplantının ardından Tarihi Taş Medrese, Sultan Divani Mevlevihane Müzesi, Millet Hamamı, Ulu Camii ve Akarçay Kültür Parkı ziyaret edilerek ilimizin tarihi ve kültürel güzellikleri tanıtıldı.

Hakkında: Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

Kontrol Ediliyor

23. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri Sahiplerini Buldu…

Türkiye’de tiyatro-sinema dallarında en uzun soluklu ve sadece oyuncu ödülleri veren tek organizasyon olan “Sadri …

Bir Cevap Yazın