Özel Haber

Eğlenirken bilgilendiren oyun: Büyük kültür bilgi yarışması

 

Eğlendirirken yeni bilgiler kazandıran oyun

Zevkle öğrendiklerimizi, hiçbir zaman unutmayız” diyor Alfred Mercier. 12 farklı kategoriden oluşan bu bilgi yarışmasında kendi bilginizi sınayabilir, arkadaşlarınıza karşı yarışabilir veya rastgele oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

Bir Android oyun uygulaması olan yarışmanın programcıları; “Bu bilgi yarışması oyununu hazırlarken bizim hedefimiz oyunu oynayan herkesi eğlendirmek, eğlendirirken de yeni bilgiler kazandırmak oldu.” diyor.

Sorularınızı göndererek, adınızla birlikte oyuna ekletebilirsiniz

Uygulamanın güzel yanlarından biri de sorularınızı gönderebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz soruların altına adınız yazılarak oyuna eklenebiliyor.

İşte oyunla ilgili bazı kullanıcı yorumları:

Harikulade. Mükemmel bir yarışma kesinlikle. Özellikle sonsuz seçeneği çok iyi. Hata yapmadığın sürece sorular devam ediyor. Ve en önemlisi çok değerli bilgiler edinmiş oluyoruz. Bayıldım bayıldım bayıldım…
gasiyta – 21.06.2016

Bu oyun çok güzel ve bilgili, bence herkes yüklesin.
Yasin Önek – 14.05.2016

Bayağı güzel. Ellerinize sağlık.
Hüseyin Duman – 02.05.2016

Güzel, beğendim oyunu. Oyun değil yarışma.
Batuhan – 29.04.2016

Çok güzel bir yarışma düzenlemişsiniz. Çok beğendim, herkese tavsiye ederim.
Tuğba Özdemir – 06.04.2016

Müthiş. Gerçekten çok yararlı bir oyun. Herkese tavsiye ederim 🙂
Seda Yılmaz – 04.04.2016

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı