EtkinlikKültür-SanatManşetMüzikYaşam

Dostlar Aşık Veysel’i Anıyor

AŞIK VEYSEL, VEFATININ 45. YILINDA ANILIYOR

Aşık Veysel, vefatının 45. yılında Şişli Belediyesi’nin düzenlediği özel bir gece ile anılıyor. 19 Mart’ta yapılacak gecede Cengiz Özkan ve Ender Balkır, ozanın unutulmaz türkülerini seslendirirken Bakırköy Sanat Akademisi Tiyatrosu “Aşık Veysel” müzikal oyununu sahneleyecek.

Halk ozanı Aşık Veysel, Şişli Belediyesi’nin düzenlediği müzik ve sanat dolu bir gece ile anılıyor.

19 Mart akşamı düzenlenecek gecede Cengiz Özkan ve Ender Balkır, sevilen Aşık Veysel türkülerini seslendirirken, Bakırköy Sanat Akademisi Tiyatrosu Veysel’in hayatını müzikal bir oyun ile sahneye taşıyacak. 90 dakikalık tek perde “Aşık Veysel” müzikal tiyatro oyunu ile ünlü ozanın 79 yıllık uzun ince yolculuğunun hikâyesi, türküler eşliğinde Şişli’de anlatılacak.

Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde yapılacak geceye katılmak isteyenlerin 0212 231 39 16 numaralı telefondan rezervasyon yaptırması gerekiyor.

Tarih: 19 Mart 2018, Pazartesi

Saat: 20.00 – 22.00

Yer : Şişli Belediyesi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi

Adres 19 Mayıs Mahallesi, Halaskargazi Caddesi, No:168 / Şişli

Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı