AfyonkarahisarEğitimEtkinlik

Dinar’da “Karneni getir, kitabını al” kampanyası

 

Afyonkarahisar’da Dinar Belediyesi tarafından, ortaokul öğrencilerine yönelik ‘Karneni Getir Kitabını Al’ kampanyası başlatıldı.

Dinar Belediyesi’nin başlattığı bu kampanya ile öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırılmasının hedeflendiği belirtildi. Yapılan açıklamada, ortaokul öğrencilerinin Dinar Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne karnelerini getirerek hediye kitaplarını alabilecekleri bildirildi. Hediye kitapların Dinar Belediyesi Kültür Yayınları kapsamında Ahmet Önel’in yazdığı, Sait Munzur’un resimlediği “Ezgimizi Kim Çaldı” isimli hikaye kitabı ve Şenay Seba tarafından hazırlanan “Labirent” isimli kitap olduğu belirtildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı