Kültür-SanatManşetTiyatro

Cücenoğlu’nun “Matruşka”sı New York’ta Sahnelenecek

CÜCENOĞLU’NUN MATRUŞKA ADLI OYUNU NEW YORK’TA SAHNELENİYOR!

matruska-new-yorkYazar Tuncer Cücenoğlu’nun oyunlarından “Matruşka” bu kez Amerika Birleşik Devletleri’nde sahnelenecek.

New York’ta etkinliklerini sürdüren Tiyatro Tarte yapımı olan oyunun yönetmenliğini Ayşe Eldek Richardson üstlenirken, Amerikalı oyuncular Melissa Roth ve Mike Roche aynı sahneyi paylaşacak. Oyunun İngilizce çevirisini ise Emre İz’at yaptı.

Yasak bir aşkı anlatan iki kişilik oyun Matruşka; tüm olumsuzluklara rağmen aşk güzel ve yaşanılası bir duygudur mesajını veriyor.

19 Ekim’de New York’ta yapılacak galaya Cücenoğlu’da katılacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı