GündemKültür-SanatManşetTiyatro

Cücenoğlu Bu Sefer “Ah Bir Yoksul Olsam” ile Yine Rus Tiyatrolarında!

RUSYA FEDERASYONU’NDA TUNCER CÜCENOĞLU’NUN YENİ BİR OYUNU DAHA!

Türk oyun yazarı Tuncer Cücenoğlu’nun yazmış olduğu oyunlar dünyanın çeşitli ülkelerinde hızla repertuvara alınmaya ve sahnelenmeye devam ediyor.

Tuncer Cücenoğlu’nun’nun “Ah Bir Yoksul Olsam” adlı oyun Baatr Basangov adına Kalmuk Ulusal Dram Tiyatrosu’nda perde diyecek.

HENÜZ TÜRKİYE’DE SAHNELENMEDİ

Cücenoğlu’nun yazmış olduğu “Ah Bir Yoksul Olsam” henüz Türkiye’de sahnelenmemişti.

Müzikal olarak sahnelenecek oyunu Rusya Federasyonun en önemli aktör ve rejisörlerinden Boris N. Mandzhiev yönetecek.

OYUN ZENGİNLİĞİN MUTLULUK İÇİN YETMEDİĞİNİ ANLATIYOR

Oyun bir akıl hastanesinde tedavi görmekte olan varlıklı birinin özelinde, zenginliğin mutluluk için yetmediğini eğlenceli bir şekilde gösterirken, insanlara yalnızca gereksinimlerinin karşılandığı bir düzen öneriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı