Kültür-SanatTiyatro

Bir Hayal Tiyatro’dan “Gidecek Yer Kalmadı”

Bir Hayal Tiyatro tarafından sahneye konulan ve Ulukan Özpolat’ın yazıp yönettiği “Gidecek Yer Kalmadı” tiyatro oyununda, vodvil tarzı oyunlarda seyirciyi kahkahaya boğarken görmeye alıştığımız oyuncu ve aynı zamanda Yemek Zevki şeflerinden Kalust Şalcıoğlu’nu sinirli bir cinayet masası başkomiseri rolünde buluyoruz…

Şalcıoğlu, provalar sırasında birkaç defa Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret edip cinayet masasındaki polislerden bilgi aldığını da söylüyor ve ekliyor “Neşeliyi oynamak ve seyirciyi buna ikna etmek, cinayet işlemiş birisinin sorgusunu gerçekleştirdiğine seyirciyi ikna etmekten daha kolay!” Oyunda oldukça gergin sorgu ve olay mahalli araştırma sahneleri bulunan Şalcıoğlu, “Gidecek Yer Kalmadı”ya ekip olarak çok emek verdiklerini ve bu yıl bir ödül almak için ellerinden geleni yapacaklarını söylüyor… Oyun her hafta İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli sahneleri ile tiyatro festivallerinde izlenebilecek.

Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı