AfyonkarahisarEtkinlikKültür-SanatTiyatro

Belediye tiyatrosu yeni sezon oyuncularını seçiyor

Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu, oyuncu seçmelerini için başvuruları kabul etmeye başladı.

Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu, oyuncu seçmelerini için başvuruları kabul etmeye başladı. Sergiledikleri tiyatro oyunlarıyla Afyonkarahisar izleyicisinin beğenisini alan Belediye Şehir Tiyatrosu, yeni sezon öncesi hazırlıklarına başlıyor.

Başvuruda bulunanlar adaylar Yönetmen Hasan Elmas gözetiminde replik, ağlama, gülme, şaşırma, korku, şüphe mimikleri, şarkı söyleme ve ezbere hikâye oynama konularında yeteneklerini sergileyecekler.

1 Ekim Cumartesi ve 2 Ekim Pazar günü saat 11:00’de Eski Halk Eğitim Merkezi  (RAM) Salonunda gerçekleşecek seçmeler için başvurular 30 Eylül Cuma günü saat 17:00’ye kadar 18 yaşını tamamlamış adaylar 1 adet vesikalık fotoğrafla birlikte Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacak.

Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı