AfyonkarahisarEtkinlikGündemKültür-SanatManşetMüzikVideo

Baha Konserine Büyük İlgi

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen yaz gecelerinin vazgeçilmez eğlencesi Hıdırlık Yaz Akşamları dün başladı. Hıdırlık Açık Hava Tiyatrosunda ünlü sanatçı Baha’nın konuk olduğu konserle başlayan etkinlikler büyük ilgi gördü.

Yerel sanatçı Ümmü Sağlam’ın mini konseriyle başlayan gece, pop müziğinin sevilen sesi Baha’nın sahne almasıyla eğlencenin zirve yaptı. Ünlü sanatçı, sevilen eserleri ile hayranlarına unutulmaz bir müzik resitali yaşattı.

Türk halk müziğinin hareketli eserlerini de repertuvarına alan Baha, 7’den 70’e herkesi doyasıya eğlendirdi. Yaklaşık 2 saat süren konser boyunca sevilen parçalarını seslendiren ünlü sanatçıya, Afyonkarahisarlı hayranları da eşlik etti. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Baha, bol bol fotoğraf çektirdi. Baha’nın nostaljik ve slow parçalarında çiftler dans ederek gecenin tadını çıkarırken hareketli parçalarda da oynayarak konser coşkusunu doyasıya yaşadılar.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı