AfyonkarahisarEtkinlik

Atatürk Yol Koşusu İçin Kayıtlar Başladı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından “Atatürk Haftası” dolayısıyla “Atatürk Yol Koşusu” düzenlenecek.

Belediyenin resmi web sitesinde Atatürk Yol Koşusu’nun 6 Kasım 2016 Pazar günü saat 10:00’da düzenleneceği belirtildi.

Başvuruda bulunmak isteyen atletler, 4 Kasım Cuma günü mesai bitimine kadar Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne müracaat edebilecek.

Başvuruda tek tabip raporu, 1 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanın fotokopisi istenecek olup lisanslı atletler, lisans fotokopileri ile müracaat yapacaklar.

Dereceye giren atletlere çeşitli ödüllerin verileceği yarışma Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı