AfyonkarahisarEtkinlikKültür-SanatMüzik

Aşkın ve Sevdanın Sesi Afyonkarahisar’da

 

Unutulmaz şarkıların efsane şairi Ahmet Selçuk İlkan 19 Mayıs 2016 Perşembe günü Afyonkarahisar’da olacak.

Daha önce 13 Mayıs tarihinde gerçekleşmesi planlanan Ahmet Selçuk İlkan konseri, hain terör olayları sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmişti.

Ahmet Selçuk İlkan, Aşkın ve Sevdanın Sesi Özel Orkestrası ile birlikte 19 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 19:30’da RAM Salonunda düzenlenecek olan konserde sevenleriyle buluşacak.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek konsere tüm halkımızın davetli olduğu bildirildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı