AfyonkarahisarEğitimManşetSivil ToplumYaşam

AKUT’tan başarılı öğrencilere karne hediyesi

 

Afyonkarahisar’da AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri başarılı öğrencilere karne hediyesi verdi.

Afyonkarahisar Nurten Telek İlkokulu’nda gerçekleştirilen etkinlikte, okul yönetimi tarafından belirlenen başarılı öğrencilere, ihtiyaçları doğrultusunda hediye dağıtıldı.

AKUT’un Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında çocukların en mutlu günü olan karne gününde hediye vermek istediklerini belirten AKUT Afyonkarahisar Ekibi Lideri Mehmet Uğurluoğlu, gönüllülerin topladıkları hediyeleri teşvik olması açısından dağıttıklarını söyledi.

AKUT’un 20 yıldır Türkiye’de 36 gönüllü ekibiyle hizmet verdiğini ifade eden Uğurluoğlu, şöyle konuştu:

“10 yıldır ‘Anadolu ile Elele’ projesi ile etkinlikler düzenliyoruz. Biz yıl içerisinde bir çok okulumuzun iç ve dış boya yapılması konusunda çalışmalar yürüttük. Bunun yanında ihtiyacı olan öğrencilerimize da yardımlarda bulunuyoruz. Son olarak da okullardaki tebeşir kullanılarak yazı yazılan kara tahtaların akıllı tahtalara dönüştürülmesi için çalışıyoruz. Bu günde Nurten Telek İlkokulu’nda başarılı öğrencilere ihtiyaçları doğrultusunda hediyeler verdik.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı