AfyonkarahisarEtkinlikKültür-SanatMüzik

Ahmet Selçuk İlkan konseri ertelendi

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından bu akşam Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenmesi planlanan Ahmet Selçuk İlkan konseri, ileri bir tarihe ertelendi.

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapılan duyuruda, “Hakkari Çukurca’da hain terör örgütü ile çıkan çatışmada şehit olan Mehmetçiklerimizin üzüntüsünü derinden hisseden Afyonkarahisar Belediyesi, bu akşam düzenleyeceği Ahmet Selçuk İlkan şiir dinletisini ileri bir tarihe erteledi.” denildi.

Ayrıca yaşanan hain saldırıya ilişkin taziye mesajı yayınlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, çatışmada hayatını kaybeden askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa, kederli ailelerine başsağlığı dileklerini iletti.

Eli kanlı terör örgütünün saldırılarını nefretle kınayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, yaşanan olaydan ötürü ülkemizin ve Afyonkarahisarımızın tarif edilemez üzüntü ve keder içinde olduğunu vurguladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı