AfyonkarahisarKültür-SanatMagazinManşetMüzik

Afyonkarahisar’da Emel Sayın rüzgarı esti

Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesi’ndeki bir otelde düzenlenen yılbaşı gecesinde sanatçı Emel Sayın sahneye çıktı.

Sandıklı Hüda-i Kaplıcaları’ndaki May Termal Otel’de düzenlenen yılbaşı gecesinde Emel Sayın konser verdi. Saat 23.30’da ‘Agora Meyhanesi’ şarkısıyla konserine başlayan Emel Sayın, sevilen şarkılarını seslendirdi. Yeni yılın ilk dakikalarıyla coşku doruğa ulaşırken, davetliler cep telefonu ve fotoğraf makineleriyle Emel Sayın’ı görüntülemeye çalıştı.

Konser öncesi basın mensuplarına yeni yıl dileklerini aktaran Emel Sayın, “İnşallah güzel bir yıl olsun hepimiz için. Ülkemize huzur diliyorum. Halkımıza, hepimize huzur, sağlık diliyorum. Ümitlerimiz hiç bitmesin. Güzel ümitlerimiz hep yeşil yeşil, taze kalsın” dedi.

Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner de ailesiyle birlikte yeni yıla Emel Sayın’ı dinleyerek girdi. Vali Güner, “Görevleri başında olan askerlerimize, polisimize, doktorlarımıza cenabı Allah kolaylık versin. Aziz milletimiz, aziz devletimiz, aziz bayrağımız ilelebet bugün olduğu gibi dalgalansın ve kardeşliğimiz daimi olsun. Herkese mutluluklar diliyoruz. Herkese sevgilerimi sunuyorum. Mutlu yıllar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı