Başlangıç / Afyonkarahisar / Afyonkarahisar Barosu’ndan “Nevbahar Akşamı Konseri”

Afyonkarahisar Barosu’ndan “Nevbahar Akşamı Konseri”

Afyonkarahisar Baro Başkanlığı Türk Sanat Müziği konseri verdi.

Afyonkarahisar Barosunun Türk Sanat Müziği konseri Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla düzenlenen “Nevbahar Akşamı Konseri”ne Vali Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Baro Başkanı Turgay Şahin, Müftü Şükrü Kabukçu, hakimler, savcılar, avukatlar ve kalabalık bir izleyici topluluğu katıldı.

Konser öncesinde Baro Başkanı Şahin, 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle birçok etkinlik tertip edildiğini, bu etkinlikler arasında yer alan Nevbahar Akşamı Konserindeki eserlerle keyifli anlar geçirilmesini temenni ettiğini belirtti.

Konser sonunda Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım koro şefi Mustafa Karaer’e çiçek takdiminde bulundu.Vali Aziz Yıldırım, sanatın tüm dallarının insanları kaynaştırdığını, yoğun mesaileri arasında avukatların böyle bir etkinliğe katkıda bulunmalarının takdir edilmesi gerektiğini söyledi.

Konserde seslendirilen birbirinden değerli eserler dinleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

 

Hakkında: Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

Kontrol Ediliyor

23. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri Sahiplerini Buldu…

Türkiye’de tiyatro-sinema dallarında en uzun soluklu ve sadece oyuncu ödülleri veren tek organizasyon olan “Sadri …

Bir Cevap Yazın