AfyonkarahisarEtkinlikKültür-SanatManşetMüzik

Afyon’da Ahmet Selçuk İlkan rüzgarı esti

 

Ölümsüz şarkıların efsane şairi Ahmet Selçuk İlkan, dün (19 Mayıs) akşam sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Afyonkarahisar Belediyesi ve Şairler ve Yazarlar Derneği’nin işbirliği ile Afyonkarahisar’a gelen sanatçı, RAM Salonu’nda sahne aldı.

Şiir ve şarkı sözü olarak binlerce eseri bulunan şair ve yorumcu Ahmet Selçuk İlkan, Aşkın ve Sevdanın Sesi Özel Orkestrası ile birlikte okuduğu şiirlerle Afyonkarahisarlıların gönüllerinde taht kurdu.

Program sonunda Ahmet Selçuk İlkan ve özel orkestrası, salonu dolduranlar tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Yaklaşık bir buçuk saat sahne alan sanatçıya konser sonunda Belediye Başkanı Burhanettin Çoban teşekkür ederken, sanatsal faaliyetlere desteğiyle bilinen işadamı İbrahim Alimoğlu tarafından çiçek takdim edildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı