AfyonkarahisarEtkinlikGündemSivil Toplum

Afyon Enerji Bir-Sen üyeleri iftar yemeğinde buluştu

Enerji Bir-Sen Afyonkarahisar İl Temsilciliği, üyelerine iftar daveti verdi.

09 Temmuz 2015 Perşembe 08:24

enerji-bir-sen-logo

Enerji Bir-Sen Afyonkarahisar İl Temsilciliği, üyelerine iftar daveti verdi.

Kent Cafe’de verilen iftar yemeğinde DSİ, Şeker Fabrikası, TEİAŞ, Bilim Sanayi İl Müdürlüğü ve KOSGEB’te çalışan üyeler bir araya geldi.

Başkan Ramazan Karaçor, Başkan Vekili Seyhun Sertan Yücekaş, sendika il yönetiminden H.Hüseyin Çilikiz, Nurullah Özen ve Deniz Altıntaş davetlilerle bizzat ilgilendi.

Farklı kurumlarda çalışan üyelerin bir araya gelerek kaynaştığı ve samimi bir ortamda gerçekleşen iftar yemeğinde aynı zamanda sendikal çalışmalarla ilgili de görüş alış verişinde bulunuldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı