AfyonkarahisarEtkinlikKültür-SanatManşetSinema

Afyon 112 Acil, kısa film yarışmasında 1. oldu

 

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık Sen) tarafından düzenlenen kısa film yarışmasında Afyon 112 Acil ekibi çalışanları birinci oldu.

Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık Sen) tarafından sağlık çalışanlarının çalışma şartlarına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen ve Jüri Başkanlığını Yönetmen Mesut Uçakan’ın yaptığı ‘Cana Can Katanlar’ isimli kısa film yarışması sonuçlandı.

Kısa film yarışmasının birincisi Afyon 112 Acil ekibi çalışanlarından Merve Aydın, Büşra Elma, Ahmet Altınbaş, Ömür Çakal ve Ramazan Uçar’ın çekmiş oldukları “112 Günlüğü” adlı kısa film oldu.

Jüri değerlendirmesi sonucu sıralama şu şekilde oluştu:
1. Büşra Elma-Merve Aydın (Afyonkarahisar) : 112 Günlüğü
2. İsmail Aybey (Manisa) : Bir Can İçin
3. Feyzi Baran (Diyarbakır) : İnsan Eşya-İ Mahlukattır

Jüri Özel Ödülü
Habip Gostak (Karaman) : Kırık Tablet

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı