AfyonkarahisarEtkinlikGündemManşetSivil ToplumYaşam

AFDOS üyelerinden Dünya Tütünsüz Günü yürüyüşü

 

Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri Dünya Tütünsüz Günü sebebiyle Erkmen beldesinde doğa yürüyüşü yaptı.

31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü sebebiyle İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve AFDOS işbirliğinde Erkmen’de doğa yürüyüşü düzenlendi. AFDOS Kulüp binasında buluşarak yürüyüşe çıkan üyelerin Erkmen Tepe’de zirve yaparak tekrar başlangıç noktasına ulaşmalarıyla yürüyüş son buldu.

Etkinlik sonrası AFDOS Kulüp Başkanı Mehmet Bilgiçer, faaliyeti 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü dolayısıyla düzenlediklerini belirterek faaliyete katılan doğaseverlere teşekkür etti.

Doğaseverler ise ekip lideri Murat Çevik’e teşekkür ederek, herkesi hareket etmeye, yürümeye, doğada spor yapmaya ve sigaradan uzak durmaya davet ettiler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı